Nemocnice Náchod

Oblastní nemocnice Náchod a.s. Purkyňova 446, Náchod

Sanitář ka LDN Jaroměř

Jaroměř, Náchod, Královéhradecký kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Eva Jará

Aktuálizováno v čvrtek 03. října před 2 dny

Sanitář/ka LDN Jaroměř

Jaroměř

Oblastní nemocnice Náchod a.s. přijme sanitáře/ku do Léčebny dlouhodobě nemocných v Jaroměři

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost
  • vysoká fyzická zdatnost

Výhodou

  • vzdělání dle § 42 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povolání

Nabízíme

  • nástup možný ihned
  • nástupní mzda bez požadovaného vzdělání od 22 890 Kč
  • nástupní mzda s požadovaným vzděláním od 26 500 Kč
  • zaměstnanecké benefity a čtvrtletní odměny
  • příspěvek na stravování
  • podnikové stravování
  • zaměstnavatel umožní absolvování sanitářského kurzu, na kterém se finančně podílí
  • stabilní pracovní prostředí
  • stabilizační odměna pro sanitáře 10 000 Kč při setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců a při úvazku 1,0
  • turnusové služby

Náplň práce

Sanitář provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, léčebné a diagnostické péče (např. doprovod pacientů na vyšetření, podávání stravy pacientům, asistence sestrám a lékařům, péče o lůžko a prádlo pacienta, základní ošetření pacientů, manipulace s biologickým materiálem,...) - pozor nejedná se o řidiče sanitního vozu!

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte

Bc. Jará Evatel. 728 215 931

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám!

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Náchod
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Náchod nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!