NELUMBO

NELUMBO

NELUMBO Energy, a.s. U Vodárny 277, Otvice

Technik elektro

NELUMBO

Otvice, Chomutov, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Vladimír Haška

Doba neurčitá

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 5

Do kolektivu společnosti NELUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozici Technik elektroStaňte se součástí úspěšné firmy a pojďte s námi utvářet udržitelnou budoucnost.

Náplň práce

rychlý, kvalitní a proaktivní servis u zákazníka a jeho zaškolení v obsluze
instalace a servis solárních elektráren, termických systémů, tepelných čerpadel, BEMS, monitoringu
implementace dálkového dohledu na všechny realizované technologie a dálková servisní správa
kvalitně provedená instalace FVE/HFVE, proaktivní přístup
příprava a předpříprava zakázky na skladě
podklady pro objednávky komponentů pro MTZ

Požadujeme

  • minimální vzdělání – vyučení v oboru či vyučení s maturitou
  • činnost dle vyhlášky 50/78 Sb. (revize na elektrických zařízeních dle § 6 vyhl.)
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení
  • řidičský průkaz skupina B
  • ochota k dojíždění za zákazníky

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost dalšího profesního postupu
  • kvalitní pracovní zázemí
  • benefity zaměstnavatele
    • stravenky
    • ochranné pracovní pomůcky
    • služební vůz
    • mobilní telefon
    • zajišťování školení

Ozveme se Vám co nejdříve

Odběr nových inzerátů od NELUMBO
Jakmile bude mít společnost NELUMBO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!