NELUMBO

NELUMBO

NELUMBO Energy, a.s. U Vodárny 277, Otvice

Projektant ka FVE HFVE elektro

NELUMBO

Otvice, Chomutov, Ústecký kraj

Služby provozní a osobní

V textu inzerátu

Vladimír Haška

HPP, Doba neurčitá

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 4

Projektant/ka FVE/HFVE – elektro

Do kolektivu společnosti NELUMBO Energy hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Projektant/ka FVE/HFVE– elektro

Náplň práce

Příprava projektů
Vyřízení stavebního povolení pro solární elektrárny, termický systémy a tepelná čerpadla
Stavební řízení (vyjadřovačky, komunikace s úřady a ostatními orgány)

Požadujeme

  • Aktivní přístup
  • samostatnost
  • pečlivost
  • AJ výhodou
  • chuť učit se nové věci
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu
  • nástup možný ihned

Nabízíme věrnostní bonusy!

Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky až po
dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty.

Ozveme se Vám co nejdříve

Odběr nových inzerátů od NELUMBO
Jakmile bude mít společnost NELUMBO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!