MOTOR JIKOV

MOTOR JIKOV

MOTOR JIKOV Group a.s. Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice

Technolog

MOTOR JIKOV

České Budějovice, Jihočeský kraj

V textu inzerátu

Blanka Novotná

HPP

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 6

Technolog

Firma
MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Profil pracovního místa
Název pracovní pozice
Technolog
Místo výkonu práce
České Budějovice
Předpokládaný nástup
ihned
Zkušební doba
3 měsíce
Hlavní pracovní náplň
technolog obrábění se podílí na technicko-obchodních kalkulacích
předvýrobních etapách nových projektů, vytváří potřebnou dokumentaci a
technologii včetně přípravků, nářadí a nástrojů, zavádí nové projekty do
výroby, vytváří programy pro CNC stroje, provádí racionalizaci a optima-
lizaci projektů (výrob).
Požadujeme
Požadované vzdělání
VŠ/SŠ strojírenského zaměření (Strojírenská technologie, obrábění, výhodou)
Jazykové znalosti
AJ aktivní (B1), NJ výhodou
Požadovaná praxe
absolvent
PC znalosti
uživatelsky PC
ŘP sk.
Další specifikace
loajálnost vůči firmě, technická odbornost, odolnost vůči stresu
spolehlivost, zručnost, flexibilita a samostatnost
znalost slévárenských technologií, materiálů a procesů v oblastech zpracování Al odlitků
základní znalost Cax SW, konstrukčních a procesních
znalost technického kreslení
základní znalost FMEA a nástrojů kvality

Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Nabízíme
práci na moderních CNC obráběcích strojích a zařízeních
práci se špičkovým výpočetním systémem
dobré platové podmínky včetně systému odměn
možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity
5 týdnů dovolené
odměny za pracovní věrnost firmě
příspěvek na penzijní připojištění
sociální výpomoc v mimořádných životních situacích
bezúročné půjčky na bytové účely
příspěvek na závodní stravování
Kontaktní osoba
Jméno
Tel.
389 016 222
GSM

/td

Odběr nových inzerátů od MOTOR JIKOV
Jakmile bude mít společnost MOTOR JIKOV nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!