MOTOR JIKOV

MOTOR JIKOV

MOTOR JIKOV Group a.s. Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice

Kontrolor kvality 3D

MOTOR JIKOV

Soběslav, Tábor, Jihočeský kraj

Povolání bez oboru a mezioborová

V textu inzerátu

Blanka Novotná

HPP

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 16

Firma
MOTOR JIKOV Group a.s.

Profil pracovního místa
Název pracovní pozice
Místo výkonu práce
Soběslav
Předpokládaný nástup
dohodou
Zkušební doba
3 měsíce
Hlavní pracovní náplň
Procesní kontrola výrobku
3D měření
Porovnávání výsledků měření s technickou dokumentací
Vyhodnocování protokolů kvality
Požadujeme
Požadované vzdělání
SŠ technického zaměření/vyučení v technickém oboru
Znalost práce na souřadnicových měřicích strojích (3D Wenzel výhodou)
Jazykové znalosti
Komunikativní znalost AJ výhodou
Požadovaná praxe
Praxe vítána
PC znalosti
Pokračilá
ŘP sk.
B
Další specifikace
Čtení výkresové dokumentace a strojírenských norem
Přehled o metodách měření a zkouškách při technické kontrole kvality
Základní znalost norem ISO, IATF 16949, VDA6.3
Orientace v normách a systémech kvality, enviromentu a bezpečnosti práce
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Nabízíme
Práce na moderních strojích a zařízeních
Dobré platové podmínky včetně systému odměn
Možnost dalšího odborného i osobnostního vzdělávání a zvyšování kvalifik.
Zaměstnanecké benefity
5 týdnů dovolené
odměny za pracovní věrnost firmě
příspěvek na penzijní připojištění
sociální výpomoc v mimořádných životních situacích
bezúročné půjčky na bytové účely
příspěvek na závodní stravování
Kontaktní osoba
Jméno
Olga Martinů
GSM
724 728 887

Odběr nových inzerátů od MOTOR JIKOV
Jakmile bude mít společnost MOTOR JIKOV nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!