MOTOR JIKOV

MOTOR JIKOV

MOTOR JIKOV Group a.s. Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice

Konstruktér

MOTOR JIKOV

České Budějovice, Jihočeský kraj

V textu inzerátu

Blanka Novotná

HPP

Aktuálizováno v úterý 01. října před 4 dny

Zobrazení: 6

Konstruktér

Firma
MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Profil pracovního místa
Název pracovní pozice
Konstruktér
Místo výkonu práce
České Budějovice
Předpokládaný nástup
ihned
Zkušební doba
3 měsíce
Hlavní pracovní náplň
Konstrukce nových přípravků, sestav, strojů a montážních linek pro automobilový průmysl
Konstrukční a vývojové činnosti v rámci projektů
Provádění základních pevnostních výpočtů a simulací
Tvorba a definice výrobní dokumentace (výkresy, kusovníky, montážní
návody, …)
Zohlednění požadavků na výrobky vyplývající z platných norem a předpisů
Provádění změnového řízení
Vyjasňování požadavků ostatních oddělení souvisejících s konstrukcí výrobku
Požadujeme
Požadované vzdělání
Středoškolské/vysokoškolské – technické obory výhodou
Jazykové znalosti
AJ
Požadovaná praxe
3D modelování v CAD systémech
PC znalosti
Znalost 3D modelování CAD/CAM Siemens NX a MS Office
ŘP sk.
B
Další specifikace
Dobá znalost fyziky a mechaniky
Samostatnost, flexibilitu, schopnost práce v týmu

Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Nabízíme
Zázemí moderní firmy s mezinárodním přesahem
práci se špičkovým výpočetním systémem
dobré platové podmínky včetně systému odměn
možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity
5 týdnů dovolené
odměny za pracovní věrnost firmě
příspěvek na penzijní připojištění
sociální výpomoc v mimořádných životních situacích
bezúročné půjčky na bytové účely
příspěvek na závodní stravování
Kontaktní osoba
Jméno
Tel.
389 016 222
GSM
602 355 341

Odběr nových inzerátů od MOTOR JIKOV
Jakmile bude mít společnost MOTOR JIKOV nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!