MICROCOMP

MICROCOMP

MICROCOMP Computersystém s r.o. Kupecká 9, Nitra

IT konzultant

MICROCOMP

Bratislava, Bratislava, Bratislavský kraj

Informační technologie

V textu inzerátu

MICROCOMP - Computersystém s r.o.

+421 2 53631222

HPP

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Lokalita

Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Nástup

ASAP

Mzda

1 600 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • On site riešenie prevádzkových problémov podporovaných používateľov a aplikácií
  • Priebežná starostlivosť o klientsku platformu
  • Technická podpora koncových používateľov
  • Periodické školenia koncových používateľov
  • Testovanie aplikácií po zmenách
  • Riešenie incidentov v aplikáciách

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Možnosť čiastočne pracovať homeoffice podľa dohody
  • Šport, wellness a letné kúpalisko v rámci Multisport karty, na ktorú zamestnávateľ každý mesiac prispeje
  • Firemné teambuildingy
  • Raz do roka preventívne očné vyšetrenie v mieste príslušnej pobočky zamestnávateľa – hradené zamestnávateľom
  • Odmena za odporúčanie nového kolegu – referral program
  • Osobný benefit – 1 deň dovolenky navyše pri životnej udalosti (nástup dieťaťa na povinnú školskú dochádzku, uzavretie manželstva)
  • Špecifické pracovné prostriedky, v prípade ak ich zamestnanec potrebuje zo zdravotných dôvodov na základe návrhu nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

  • Vzdelanie stredoškolské s maturitou / nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie / vysokoškolské I. stupňa / II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore IT
  • Vodičský preukaz B
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Komunikatívnosť, profesionálny prístup a ochota učiť sa nové veci

Potrebné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
PostgreSQL - Základy
SQL - Základy
XML - Základy
Benefity

Vďaka vám tvoríme riešenia, ktoré fungujú

Pracovný čas a flexibilita

Umožňujeme využívať flexibilný pracovný týždeň v dĺžke 40 hodín týždenne, po dohode s lídrom tímu aj prostredníctvom homeoffice.

Kontinuálne vzdelávanie

Našim zamestnancom ponúkame možnosť absolvovať kvalitné certifikované školenia.

Pracovné prostredie

Možnosť voľby pracovných prostriedkov, príjemné a moderné pracovné prostredie, dynamický a priateľský kolektív.

Voľný čas a rodina

Široká škála voľnočasových benefitov, deň voľna navyše pri významných rodinných udalostiach.

Odborný a profesijný rast

Možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti a pracovať na zaujímavých projektoch.

Employee Referral Bonus Program

Za odporúčanie vhodného nového kolegu Vás adekvátna odmena v našej spoločnosti neminie.

Odběr nových inzerátů od MICROCOMP
Jakmile bude mít společnost MICROCOMP nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!