MICROCOMP

MICROCOMP

MICROCOMP Computersystém s r.o. Kupecká 9, Nitra

Analytik

MICROCOMP

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

V textu inzerátu

MICROCOMP - Computersystém s r.o.

+421 2 53631222

HPP

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Analytik

Lokalita

Banská Bystrica

Pracovný pomer

plný úväzok

Nástup

ASAP

Mzda

od 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša pracovná agenda bude spočívať v aktívnej komunikácii s vývojárskym tímom, poskytovateľmi a konzumentami analytických údajov. Budete hľadať spôsoby optimalizácie implementácie alebo modifikácie požiadaviek s cieľom zachovať maximum funkcionality a snahu minimalizovať pracnosť riešenia elimináciou nepotrebných častí alebo častí bez pridanej hodnoty pre používateľa. Medzi Vaše zaujímavé každodenné činnosti bude patriť napríklad identifikovanie rizík a návrh spôsobov ich eliminácie, aktívna účasť na odstránení následkov v prípade, že riziko nastalo. Taktiež revízia a analýza špecifikácie systému a poskytovanie súčinnosti pre vývojárov pri implementácii softvéru podľa požiadaviek. Súčasťou pracovnej náplne sú aj administratívne a dokumentačné práce súvisiace so správou riešení aj neštandardných situácií, ako aj posudzovanie, pripomienkovanie a testovanie projektových výstupov.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Priateľská a otvorená firemná kultúra a príjemné kancelárske prostredie
  • Mladý a dynamický kolektív
  • Vzdelávanie (aktuálne a kvalitné certifikované školenia)
  • Kurz anglického jazyka v rozsahu 2 hodiny týždenne
  • Neobmedzený pitný režim, výborná káva a čaj, Coca - cola aj Zero ( len BA)
  • Možnosť zúčastniť sa vďaka firme na rôznych kultúrnych podujatiach, na ktorých sme partnerom
  • Šport, wellness a letné kúpalisko v rámci Multisport karty, na ktorú zamestnávateľ každý mesiac prispeje
  • Firemné teambuldingy
  • Možnosť čiastočne pracovať homeoffice podľa dohody s team leaderom
  • Parkovanie v areáli zdarma aj pre súkromné vozidlá (len v BA)
  • Osobný benefit – 1 deň dovolenky navyše pri životnej udalosti (nástup dieťaťa na povinnú školskú dochádzku, uzavretie manželstva)
  • Špecifické pracovné prostriedky, v prípade ak ich zamestnanec potrebuje zo zdravotných dôvodov na základe návrhu nadriadeného
  • Odmena za odporúčanie nového kolegu – referral program

Požiadavky na zamestnanca

  • Stredoškolské s maturitou / Nadstavbové-vyššie odborné vzdelanie / Vzdelanie vysokoškolské I. stupňa / II. stupňa / III. stupňa
  • Vdelanie v odbore IT
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Vodičský preukaz B
  • Počet rokov praxe: 3
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti: analytické a logické myslenie, samostatnosť a dôslednosť v práci, schopnosť efektívne rozhodovať, komunikáciu s tímom a zákazníkom, dôraz na detail a finálne riešenie, skúsenosti s hard a soft skills

Informácie o výberovom konaní

  • Pracovnú pozíciu je možné vykonávať čiastočne z homeoffice po skúšobnej dobe

Potrebné znalosti

Agile software development - Pokročilý
Enterprise Architect - Pokročilý
Scrum (framework) - Pokročilý
SQL - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
Benefity

Vďaka vám tvoríme riešenia, ktoré fungujú

Pracovný čas a flexibilita

Umožňujeme využívať flexibilný pracovný týždeň v dĺžke 40 hodín týždenne, po dohode s lídrom tímu aj prostredníctvom homeoffice.

Kontinuálne vzdelávanie

Našim zamestnancom ponúkame možnosť absolvovať kvalitné certifikované školenia.

Pracovné prostredie

Možnosť voľby pracovných prostriedkov, príjemné a moderné pracovné prostredie, dynamický a priateľský kolektív.

Voľný čas a rodina

Široká škála voľnočasových benefitov, deň voľna navyše pri významných rodinných udalostiach.

Odborný a profesijný rast

Možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti a pracovať na zaujímavých projektoch.

Employee Referral Bonus Program

Za odporúčanie vhodného nového kolegu Vás adekvátna odmena v našej spoločnosti neminie.

Odběr nových inzerátů od MICROCOMP
Jakmile bude mít společnost MICROCOMP nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!