MESIT

MESIT

MESIT holding, a.s. Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště

Vývojář vývojářka technologie testování elektroniky

MESIT

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

V textu inzerátu

Hana Bartošková

+420 572 522 442

Home office

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Vývojář/vývojářka technologie testování elektroniky

10. 7. 2024
vývoj

Hledáme šikovného vývojáře nebo vývojářku v oblasti vývoje měření a testování elektronických modulů a výrobků ve výrobě.

Pracoviště

Uherské Hradiště

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • zkušenosti z oblasti měření a testování elektrických veličin a komunikačních rozhraní
  • zkušenosti s měřícími přístroji různého typu
  • systémové myšlení a preciznost
  • chuť neustále se zlepšovat a učit novým věcem
  • nadšení a zápal pro práci
  • znalost AJ

Náplň práce

  • Testování a oživování modulů a výrobků z oblasti radiotechniky, digitální a analogové techniky.
  • Zavádění norem a postupů pro testování.

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti skupiny Omnipol
  • odborný rozvoj a vzdělání
  • školení a jazykové kurzy
  • špičkové technické zázemí
  • práce na unikátních projektech a významných zahraničních zakázkách
  • flexibilní pracovní podmínky
  • notebook a telefon k vybraným pozicím
  • 5 týdnů dovolené, školku a příměstské letní tábory
  • příspěvek na stravování
  • benefitní poukázky
  • náborový příspěvek 2 000 EUR
  • motivační systém odměňování
  • mzdu odpovídající individuálním schopnostem
  • možnost částečné práce z domova
  • plat 35 000 Kč +
Kontaktní osoba

Odběr nových inzerátů od MESIT
Jakmile bude mít společnost MESIT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!