MESIT

MESIT

MESIT holding, a.s. Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště

Technik průběžné kontroly pro slévárnu

MESIT

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

V textu inzerátu

Hana Bartošková

+420 572 522 442

HPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

14. 5. 2024
výroba

Společnost MESIT & RÖDERS v.o.s. přijme do svého týmu Technika průběžné kontroly pro slévárnu ve 3-směnném provozu.

Pracoviště

Uherské Hradiště

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání strojního či slévárenského oboru
  • dobrá orientace v technických výkresech
  • znalost práce na PC: MS Office, německého/anglického jazyka - výhodou
  • ŘP skupina B
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost

Náplň práce

  • kontroluje znaky produktu a procesu – používá základní měřidla (posuvka, kalibry) i sofistikovanější zařízení (spektrometr, 3D měř. stroj, rentgen)
  • rozhoduje o kvalitě výrobků, uvolňuje výrobu, řeší odchylky v týmu s kolegy
  • uvolňuje vstupní materiál

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody/benefity (viz. níže)
  • možnost odborného růstu
  • nástup možný ihned
  • vzdělávání/zvyšování kvalifikace/osobní rozvoj
  • plný pracovní úvazek
  • práce na HPP
Kontaktní osoba
Mgr. Veronika Bosáková

Odběr nových inzerátů od MESIT
Jakmile bude mít společnost MESIT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!