MESIT

MESIT

MESIT holding, a.s. Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště

Provozní elektrikář elektrikářka

MESIT

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Elektrotechnika, Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Hana Bartošková

+420 572 522 442

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 5

Provozní elektrikář/elektrikářka

2. 4. 2024
výroba

Pro společnost MESIT machinery, a.s., hledáme kolegu na pozici Provozní elektrikář.

Pracoviště

Uherské Hradiště

Požadujeme

  • praxe na elektro opravách CNC strojů
  • výbornou schopnost čtení technické a výkresové dokumentace
  • znalost řídícího systému Heidenhain, Siemens nebo Fanuc
  • vyhláška č. 50 /78 Sb. § 6
  • preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita

Náplň práce

  • samostatné odborné práce, popř. práce při zjišťování a odstraňování závad, obsluze energetických zařízení, preventivních, běžných a středních opravách, kontrolách elektrických strojů, přístrojů, zařízení a elektrické instalace s nízkým napětím, zkoušení a uvádění do provozu elektrických zařízení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13 a 14 plat
  • systém odborného vzdělávání
  • možnost kvalitního stravování přímo v areálu s příspěvkem zaměstnavatele
  • atraktivní benefitní systém
  • dotovaná firemní mateřská škola pro děti zaměstnanců
  • příměstské tábory pro děti zaměstnanců
  • výhodné slevy na produkty v DATARTu
  • výhodný tarif O2
  • finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti
  • zaměstnání v dlouhodobě prosperující firmě, možnost profesního růstu, adaptační plán
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • systém odborného vzdělávání, jazykové kurzy
  • odměna za doporučení zaměstnance, za zlepšovací návrhy
  • odměna za pracovní jubileum, odchod do starobního důchodu
  • příjemné pracovní prostředí
  • po zapracování lze pracovní poměr na neurčito
Kontaktní osoba
Martina Horenská

Odběr nových inzerátů od MESIT
Jakmile bude mít společnost MESIT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!