MESIT

MESIT

MESIT holding, a.s. Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště

Product Manager

MESIT

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

V textu inzerátu

Hana Bartošková

+420 572 522 442

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

10. 7. 2024
administrativa a obchod

Společnost MESIT asd, s.r.o. rozšiřuje svůj tým a hledá kolegu nebo kolegyni na pozici Product Manager.

Pracoviště

Uherské Hradiště

Požadujeme

  • VŠ nebo vyšší odborné vzdělání technického zaměření (orientace v oblasti obranné, popř. letecké techniky výhodou)
  • ambice posouvat věci vpřed
  • schopnost podílet se na tvorbě strategie technického rozvoje v oboru obranné, popř. letecké techniky
  • znalost AJ na úrovni plynulé konverzace (vhodná znalost dalšího cizího jazyka)
  • komunikační a organizační schopnosti
  • výborné prezentační a vyjednávací dovednosti, příjemné vystupování
  • samostatnost a flexibilitu, zodpovědný a týmový přístup k práci
  • řidičský průkaz skupina B
  • ochotu cestovat (včetně zahraničních služebních cest).

Náplň práce

  • technický a obchodní rozvoj v uvedeném oboru
  • monitorování aktuálních a predikci budoucích technických potřeb a trendů
  • identifikaci příležitostí rozvoje
  • vytváření technických, obchodních a inovačních strategických plánů společnosti
  • zpracovávat zadání nových projektů
  • účasti na technických jednáních se stávajícími i novými zákazníky
  • účasti na zadávacích a oponentních procesech nových vývojových programů
  • účasti na výstavách, veletrzích a odborných konferencích.

Nabízíme

  • zaměstnání v dlouhodobě prosperující společnosti skupiny MESIT, s více než 70 letou tradicí, která je součástí skupiny OMNIPOL
  • finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • kompletní zaškolení na dané pozici
  • jazykové kurzy a odborný rozvoj
  • 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny
  • benefitní systém
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • možnost kvalitního stravování přímo v areálu s příspěvkem zaměstnavatele
  • školka, příměstské tábory pro děti zaměstnanců
Kontaktní osoba
Bartošková Hana

Odběr nových inzerátů od MESIT
Jakmile bude mít společnost MESIT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!