MESIT

MESIT

MESIT holding, a.s. Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště

Mechanik mechanička a opraváři elektronických přístrojů

MESIT

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Hana Bartošková

+420 572 522 442

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 2

Mechanik/mechanička a opraváři elektronických přístrojů

10. 7. 2024
výroba

Hledáme do naší elektro výroby nové kolegy na pozici Mechanik/mechanička a opraváři elektronických přístrojů. Přidej se k našemu výrobnímu týmu a pracuj v čistém a tichém prostředí.

Pracoviště

Uherské Hradiště

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • praxe v oboru vítána, ale můžeš být i absolvent
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, aktivita, pečlivost
  • zhotovování funkčních vzorků a prototypů výše uvedených přístrojů a zařízení

Náplň práce

  • sestavování, opravy, zkoušení, seřizování a oživování elektronických strojů a zařízení, mechanických strojů a přístrojů, regulační, měřící a výpočetní techniky ve výrobě

Nabízíme

  • zaměstnání v dlouhodobě prosperující společnosti skupiny MESIT, s více než 70 letou tradicí, která je součástí skupiny OMNIPOL
  • finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti
  • příjemné pracovní prostředí, práce na 1-2 směny
  • dobrý pocit z různorodé práce, která dává smysl
  • příležitost se neustále zlepšovat a vzdělávat
  • jazykové kurzy a odborný rozvoj
  • 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny
  • benefitní systém
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • možnost kvalitního stravování přímo v areálu s příspěvkem zaměstnavatele
  • školka, příměstské tábory pro děti zaměstnanců
  • plat dle zkušeností, praxe a dovedností
Kontaktní osoba
Bartošková Hana

Odběr nových inzerátů od MESIT
Jakmile bude mít společnost MESIT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!