MESIT

MESIT

MESIT holding, a.s. Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště

Manažer manažerka vývojových projektů

MESIT

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Management

V textu inzerátu

Hana Bartošková

+420 572 522 442

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

Manažer/manažerka vývojových projektů

10. 7. 2024
management

Pro společnost MESIT asd, s.r.o. hledáme kolegu nebo kolegyni do týmu na pozici Manažer, manažerka vývojových projektů.

Pracoviště

Uherské Hradiště

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • praktické zkušenosti s řízením vývojových projektů
  • zkušenosti s nástroji pro projektové řízení
  • agilnost a samostatnost
  • schopnost vést tým lidí
  • chuť se neustále zlepšovat a učit novým věcem
  • znalost AJ

Náplň práce

  • Budeš s podporou nástrojů pro projektové řízení a v kooperaci se všemi zainteresovanými sledovat a řídit průběh projektu po celou dobu jeho života. Tvým úkolem bude zavčas rozpoznat a reagovat na problémy a změny, jež jsou přirozenou součástí výzkumně vývojových aktivit nebo jsou vyvolané vnějšími okolnostmi. V takovém případě bude třeba hledat alternativní řešení, změnu plánu a strategie tak, aby naplnění cílů projektu nebylo ohroženo. Budeš oporou a rádcem stran nástrojů pro projektové řízení pro ostatní kolegy ve firmě.

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve společnosti skupiny Omnipol
  • možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • školení a jazykové kurzy
  • špičkové technické zázemí
  • práce na unikátních projektech a významných zahraničních zakázkách
  • flexibilní pracovní podmínky
  • notebook a telefon k vybraným pozicím
  • 5 týdnů dovolené, firemní školku a příměstské letní tábory
  • příspěvek na stravování
  • benefitní poukázky
  • náborový příspěvek 2 000 EUR
  • motivační systém odměňování
  • mzdu odpovídající individuálním schopnostem
Kontaktní osoba

Odběr nových inzerátů od MESIT
Jakmile bude mít společnost MESIT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!