MESIT

MESIT

MESIT holding, a.s. Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště

C C++ Developer

MESIT

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Hana Bartošková

+420 572 522 442

Home office

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 8

C/C++ Developer

10. 7. 2024
vývoj

Staňte se součástí R&D týmu, který vyvíjí unikátní produkty pro náročné použití. Pro společnost MESIT asd, s.r.o. hledáme kolegu nebo kolegyni do týmu na pozici C/C++Developer.

Pracoviště

Uherské Hradiště

Požadujeme

  • Umíte programovat v jazyce C/C++?
  • Máte základní znalost angličtiny?
  • Máte chuť a kapacitu učit se nové technologie?

Náplň práce

  • Programování embedded aplikací (Procesory od NXP a TI)
  • Programování aplikací pro PC (C++ builder, Visual Studio)
  • Návrh architektury softwaru
  • Tvorba dokumentace k softwaru (plníme i DO178C a EN50128)
  • Testování a optimalizace
  • Nasazení výrobku u zákazníka, zpracování dat z provozu pro vývojové účely

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti skupiny Omnipol
  • Odborný rozvoj a vzdělávání, podpora odborného růstu pracovníka
  • Školení a jazykové kurzy
  • Špičkové technické zázemí pro vývoj, EMC komora, Akustická komora, Vibrační středisko.
  • Práce na unikátních projektech a významných zahraničních zakázkách: Hlavní a Pomocné řídící jednotky motoru, Palivoměrné systémy v letectví a nákladní dopravě, Ukazatele pro podzvukové letouny, Komunikační zabezpečené platformy, Tachografy a ukazatele pro vozidla MHD
  • Flexibilní pracovní podmínky
  • Notebook a telefon k vybraným pozicím
  • 5 týdnů dovolené, školku a příměstské letní tábory
  • Příspěvek na stravování
  • Benefitní poukázky
  • Náborový příspěvek 2 000 EUR
  • Motivační systém odměňování
  • Mzdu odpovídající individuálním schopnostem
  • Možnost částečné práce z domu
Kontaktní osoba

Odběr nových inzerátů od MESIT
Jakmile bude mít společnost MESIT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!