MEGA

MEGA

MEGA a.s. Pod Vinicí 87, Stráž pod Ralskem

Výzkumný pracovník specialista pro elektromembránové procesy

MEGA

Stráž pod Ralskem, Česká Lípa, Liberecký kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Jana Čeledová

+420 606 379 882

Nabídka platí 6 dní od 28. července

Zobrazení: 3

Výzkumný pracovník - specialista pro elektromembránové procesy

Pracujte ve skupině firem MEGA

Společnost MemBrain s.r.o. je součástí skupiny MEGA, předního světového dodavatele membránových technologií, a je odpovědnou za výzkum a vývoj nových technologií. Do svého teamu hledáme vhodného kandidáta na pozici Vědecko-výzkumný pracovník junior. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce
  • Vývoj nových membránových zařízení (elektromembránové procesy)
  • Inovace stávajících membránových zařízení a technologií jejich výroby
  • Navrhování a vyhodnocování experimentů pro ověření inovací
  • Technické vybavení výroby membránových zařízení
  • Zavádění inovací do výrobního procesu
  • Orientace v základních surovinových materiálech plastů a jejich zpracování
  • Řídící činnost v rámci výzkumně a inženýrsko-technologických prací
  • Specialista řešitelského týmu projektu
  • Podpora obchodních případů v oboru (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
Požadujeme
  • VŠ vzdělání chemicko – technologického zaměření (obor fyzikální chemie, elektrochemie, chemické inženýrství, materiálové inženýrství)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni, RJ a NJ výhodou
  • Schopnost týmové práce
  • Schopnost logického myšlení a řešení problémů, analytické schopnosti
  • Znalost práce na PC (znalost základního aplikačního SW)
  • Praxe v oboru technologie nebo VaV činnosti apod. výhodou
  • Řidičský průkaz sk.B
Nabízíme
  • Měsíční mzdu v rozpětí 35.000–41.000 + 3x ročně týmové bonusy (odměny ve vazbě na hospodářské výsledky společnosti cca 16% roční smluvní mzdy, odměny za výjezd na sl. cestu a zahr. diety)
  • Náborový příspěvek 10.000 po ukončení zkušební doby
  • Intelektuálně pestrou a zajímavou práci v oblasti vývoje technologií úpravy vod
  • Uplatnění v důležitém a perspektivním oboru s možností profesního rozvoje a doplňování odborných znalostí a dovedností (účast na odborných konferencích, účast na specializovaných školeních a veletrzích)
  • Zázemí neustále se rozvíjející ryze české společnosti s třicetiletou historií a vlastními výrobky dodávanými do celého světa
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
  • Dotované stravování v závodní jídelně, 5 týdnů dovolené, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím, 2 dny free day
  • Jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou (37,5 hodiny týdně)
  • Možnost ubytování ve služebním bytě, případná pomoc s relokací
Práce je vhodná i pro absolventy.
Místo výkonu práce MemBrain | Stráž pod Ralskem
Termín nástupu

Máte zájem? Napište nám!

Odběr nových inzerátů od MEGA
Jakmile bude mít společnost MEGA nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!