MEDIREX

MEDIREX

Medirex, a.s. Holubyho 35, Pezinok

Operátor klientskeho centra pre IVF kliniku Gyncare

MEDIREX

Bratislava, Bratislava, Bratislavský kraj

V textu inzerátu

Michaela Mirilovičová

HPP

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie klientskeho servisu Klientom IVF centra Gyncare

  • telefonická a ová komunikácia s novými a existujúcimi klientmi kliniky Gyncare
  • práca so zdravotníckym systémom Mediflow a komunikačným kanálom LiveAgent
  • objednávanie pacientov na termíny podľa požiadaviek
  • poskytovanie základných informácii o vstupnej konzultácii, vyšetrení spermiogramu a ďalších s tým súvisiacich vyšetrení
  • zaznamenávanie liekov do diára lekárov podľa požiadaviek pacientov
  • spolupráca s recepciami a ďalšími oddeleniami našej spoločnosti
  • riešenie námietok a sťažností zákazníkov

* ponúkaná mesačná mzda je rozdelená na základnú zložku mzdy a osobné ohodnotenie

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,
  • príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
  • možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu,
  • korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
  • príspevok zamestnávateľa na DDS,
  • rôzne zamestnanecké zľavy na firemné produkty
  • príjemný profesionálny kolektív a pracovné prostredie
  • Multisport karta
  • Metro karta
  • Refferal bonus - odmena za odporúčanie nového zamestnanca
  • firemné akcie
  • odmeny pri pracovných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Študent vysokej školy, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa

Zručnosti

  • Anglický jazyk: Mierne pokročilý
  • Microsoft Word: Mierne pokročilý
  • Microsoft Excel: Základy
  • Microsoft Outlook: Mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • pozícia si vyžaduje chuť učiť sa nové veci
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • dobré komunikačné schopnosti, kultivovaný slovný prejav
  • asertivita, empatia, trpezlivosť a zvládanie náročných komunikačných situácií
  • schopnosť rýchlo a efektívne si osvojovať nové poznatky
  • práca s MS Windows a MS Office na užívateľskej úrovni
  • odolnosť voči stresu a adaptabilita na monotónny typ práce
  • prax v oblasti komunikácie s klientom VÝHODOU
  • komunikatívnosť
  • zameranie na potreby klientov
  • zodpovednosť, precíznosť a dbanie na detaily
  • schopnosť pracovať v tíme

Pracovné podmienky

Miesto

Bratislava

Medirex, a.s.

Typ

Plný úväzok

Jednozmenná prevádzka

Plat

Od 1100 Eur (brutto)+ možnosť individuálneho ohodnotenia relevantných skúseností a praxe

Odběr nových inzerátů od MEDIREX
Jakmile bude mít společnost MEDIREX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!