MATRIX

MATRIX

MATRIX a.s. Třebešov 1, Rychnov nad Kněžnou

Projektový manažer

MATRIX

Třebešov, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Management

V textu inzerátu

MATRIX a.s.

Plný úvazek

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 5

Společnosti MATRIX a.s. Třebešov hledá osobnost na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

V rámci růstu holdingu MATRIX rozšiřujeme pracovní pozice zabezpečující strategický rozvoj celé společnosti. Jste-li aktivní osobnost, která dokáže uřídit nejen sebe sama, ale také motivovat osoby ve Vašem okolí, nabízíme Vám velmi zajímavou možnost zaměstnání v centrále společnosti MATRIX a.s. Hledáme někoho, kdo se chce podílet na rozvojových projektech, navrhovat a realizovat změny, vyhodnocovat a realizovat investice společnosti a posouvat se tím dál.

Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým – a čeká Vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.Nabízíme Vám práci v zázemí moderní, prosperující společnosti, která je na trhu již 30 let.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického směru
  • aktivní přístup
  • znalost projektového řízení výhodou (např. certifikace IPMA)
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • řidičský průkaz skupina B, trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS

  • práce v příjemném, dynamickém kolektivu
  • plný úvazek, jednosměnný provoz
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a nadstandardní benefity
  • 5 týdnů dovolené

Nabídnout Vám můžeme příjemné prostředí přímo na centrále společnosti MATRIX a.s.. Rádi Vás zaučíme a provedeme světem MATRIXu. Naše činnosti jsou různorodé a nudit se u násrozhodně nebudete.

Nástup je možný ihned.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

Odběr nových inzerátů od MATRIX
Jakmile bude mít společnost MATRIX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!