MATRIX

MATRIX

MATRIX a.s. Třebešov 1, Rychnov nad Kněžnou

Obchodní zástupce oken a dveří

MATRIX

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

MATRIX a.s.

Plný úvazek

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 5

WINDOWS společnosti MATRIX a.s. Rychnov nad Kněžnou hledá obchodníka pro dřevěná, hliníková i plastová okna a dveře.

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam

neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s profesionálními technologiemi pro výrobu oken a dveří – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Jako obchodník bude vaší odpovědností komunikace se zákazníky, navazování nových kontaktů a zasmluvňování zakázek. Komunikace s oddělením logistiky a montáže, ale také s produkcí při zadávání zakázek do výroby.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • SŠ/SOU vzdělání
  • obchodní znalosti, komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
  • pečlivost a samostatnost, znalost práce na PC
  • příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost a loajalitu
  • praxe se stejným či příbuzným produktem
  • řidičský průkaz skupina B, trestní bezúhonnost
  • chuť učit se nové věcí a profesně se vyvíjet

CO VÁS ČEKÁ U NÁS

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • práce se špičkovým portfoliem produktů v příjemném, dynamickém kolektivu
  • plný úvazek, jednosměnný provoz
  • kombinace práce na homeoffice s výjezdy do terénu
  • firemní automobil, mobilní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • fixní mzdu + bonusy z prodeje bez limitu

Nabízíme závodní stravování, příspěvek na důchodové a životní pojištění, zvýhodněná sazba energií do domácnosti, 25 dní dovolené, zvýhodněné mobilní tarify atd.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem

Odběr nových inzerátů od MATRIX
Jakmile bude mít společnost MATRIX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!