MATRIX

MATRIX

MATRIX a.s. Třebešov 1, Rychnov nad Kněžnou

Mistr výroby plastových oken

MATRIX

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

V textu inzerátu

MATRIX a.s.

Plný úvazek

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 4

WINDOWS společnosti MATRIX a.s. Rychnov nad Kněžnou hledá dělníky do výroby.

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s profesionálními technologiemi pro výrobu oken a dveří – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Jako mistr ve výrobě oken a dveří budete organizovat výrobu plastových oken a dveří a dohlížet na kvalitní výrobu k maximální spokojenosti zákazníků.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • SOU bez maturity
  • manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
  • řidičský průkaz skupina B, trestní bezúhonost
  • chuť učit se nové věcí a profesně se vyvýjet
  • spolehlivost a loajalitu
  • praxe ve výrobě oken vítána

CO VÁS ČEKÁ U NÁS

  • práce s profesionální výrobní technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • plný úvazek, jednosměnný provoz
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Nabízíme závodní stravování, příspěvek na důchodové a životní pojištění, zvýhodněná sazba energií do domácnosti, 25 dní dovolené, zvýhodněné mobilní tarify atd.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem

Odběr nových inzerátů od MATRIX
Jakmile bude mít společnost MATRIX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!