Linaplast

Linaplast

Linaplast, s.r.o. Sportovní 313, Kralice na Hané

Mistr nástrojárny

Linaplast

Kralice na Hané, Prostějov, Olomoucký kraj

V textu inzerátu

Hana Škrábalová

Aktuálizováno v čvrtek 03. října před 2 dny

Jednosměnný provoz

Požadujeme
  • SŠ vzdělání technického směru, praxe v oboru 5 let
  • Schopnost jednat s lidmi
  • Komunikativnost
  • Schopnost operativních řešení
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Dobrá uživatelská znalost PC
  • Pečlivost, spolehlivost
Náplň práce
  • Zodpovídá za chod a řízení výroby v nástrojárně
  • Aktivní účast na konstrukčně technol. připomínkování konstrukčních návrhů výrobků a forem
  • Plnění a kontrola dodržování požadavků EMS a zásad OŽP dle související dokumentace
  • Kontrola dodržování předpisů BOZP a PO
  • Příprava podkladů pro mzdy
  • Dohled nad dodržováním stanovených termínů zhotovení jednotlivých zakázek a pracovních úkolů
Nabízíme
  • Plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na dopravu ve výši až Kč 1600,--/ měsíčně
  • Odměna za odpracovanou dobu ve výši 1 500 Kč měsíčně
  • Možnost náborového příspěvku 5 000 Kč
  • Příspěvek na jazykový kurz 1 000 Kč/pololetí
  • Příspěvek na životní pojištění až 1 000 Kč
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Věrnostní odměny až 4 000 Kč
  • Firemní slevové akce (např. zvýhodněné lístky do kina Šantovka, aquapark Olomouc)
  • Vitamínové balíčky, flexi passy při životním jubileu
  • Firemní akce
  • Výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny
  • Pojištění odpovědnosti za škodu

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem formulářem níže.

Odběr nových inzerátů od Linaplast
Jakmile bude mít společnost Linaplast nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!