LOTN

LOTN

Letecké opravovne Trenčín, a.s. Legionárska 160, Trenčín

Technik údržby drak motor Letecký mechanik

LOTN

Trenčín, Trenčiansky kraj

V textu inzerátu

Petra Husárová

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

Technik údržby drak motor – Letecký mechanik

Náplň práce
Oprava, kontrola, testovanie, údržba a generálne opravy lietadiel a leteckej techniky.
Demontáž, oprava, skúšky a montáž agregátov leteckej techniky
oprava a montáž systémov lietadiel.
Funkčné skúšky systémov lietadiel.
Identifikácia a odstraňovanie závad.
Samostatné vykonávanie záručných a servisných prác.
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Prax na pozícii/v oblasti
Prax na leteckej technike lietadiel výhodou
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Samostatnosť
Dôslednosť
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Stredoškolské s maturitou
Požadované vzdelanie
Letecko – technické
Výhody
– Práca v stabilnej tradičnej spoločnosti
– Mesačné osobné ohodnotenie
– Mimoriadne odmeny, cieľové odmeny
– Dochádzková prémia
– Rekreačný príspevok
– Odmena pri zisku spoločnosti
– Pracovný čas 7,5 hodiny
– Príspevok na III. pilier
– Príspevky pri pracovných výročiach
– Bohatý sociálny program
Minimálna mesačná mzda 1 050 EUR / mesiac. Základná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta. K základnej mzde patrí naviac aj osobné ohodnotenie.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom kontaktného formulára.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od LOTN
Jakmile bude mít společnost LOTN nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!