LOTN

LOTN

Letecké opravovne Trenčín, a.s. Legionárska 160, Trenčín

Technik konštruktér (Design Engineer)

LOTN

Trenčín, Trenčiansky kraj

V textu inzerátu

Petra Husárová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 6

Technik – konštruktér (Design Engineer)

Náplň práce
Technik – konštruktér pripravuje a vypracováva podklady k realizácii údržby, modifikácií a konštrukčných zmien lietadiel a lietadlových celkov v súlade s požadovanými predpismi. Spolupracuje s technológmi a leteckými mechanikmi pri zabezpečovaní podkladov pre tvorbu technológie opráv, výroby a modifikácii.
Pracuje pod vedením skúsených konštruktérov, ktorí mu zadávajú konkrétne konštrukčné úlohy. Na tejto pozícii participuje na jedinečných konštrukčných projektoch a prichádza do priameho styku s najmodernejšími technológiami a vybavením lietadiel. Jeho zameraním budú zástavby a modernizácie elektrických, komunikačných, navigačných, identifikačných avionických systémov. Zodpovedá za kvalitné a včasné riešenia jemu zadaných úloh.
Prax na pozícii/v oblasti
Minimálne 3-ročná prax v oblasti modernizácie avionických systémov podmienkou, skúsenosti s certifikáciou podľa Part 21 výhodou
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1), v prípade zahraničného kandidáta (C1)
Počítače
Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
AutoCAD – Pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Znalosť technických výkresov a dokumentácie
Samostatnosť
Technické myslenie
Spoľahlivosť
Komunikatívnosť, práca v tíme
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Stredoškolské s maturitou
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Študent vysokej školy
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa
Požadované vzdelanie
Technické zameranie v oblasti elektro podmienkou
Výhody
– Práca v stabilnej tradičnej spoločnosti
– Mesačné osobné ohodnotenie
– Mimoriadne odmeny, cieľové odmeny
– Dochádzková prémia
– Rekreačný príspevok
– Odmena pri zisku spoločnosti
– Pracovný čas 7,5 hodiny
– Príspevok na III. pilier
– Príspevky pri pracovných výročiach
– Bohatý sociálny program
Minimálna mesačná mzda 2 000 EUR / mesiac. Mzda môže byť aj vyššia v závislosti od projektov a nastavenia cieľových odmien. Základná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta. K základnej mzde patrí naviac aj osobné ohodnotenie.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom kontaktného formulára.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Odběr nových inzerátů od LOTN
Jakmile bude mít společnost LOTN nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!