LOTN

LOTN

Letecké opravovne Trenčín, a.s. Legionárska 160, Trenčín

Kontrolór kvality

LOTN

Trenčín, Trenčiansky kraj

V textu inzerátu

Petra Husárová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Náplň práce
Kontrolór pre leteckú techniku elektrického, rádiového, prístrojového
vybavenia navigačných, identifikačných a ďalších avionických systémov
Úlohy
– kontrola kvality vykonaných prác pri údržbe leteckej techniky v odbornosti B2
– kontrola kvality a kompletnosti sprievodnej a opravárenskej dokumentácie
– vyhodnocovanie funkčných skúšok súčiastok, uzlov a skupín predpísaných v technickej dokumentácii
– kontrola dodržiavania technologickej disciplíny
– kontrola, spracovávanie a potvrdzovanie predpísanej dokumentácie, skúšobné protokoly, atesty a pod.
– kontrolovanie prevádzkovej údržby
Prax na pozícii/v oblasti
údržba leteckej techniky v odbornosti B2
Počet rokov praxe
5
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
Počítače
Microsoft Word – Mierne pokročilý
Microsoft Excel – Mierne pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
– preukaz Technik údržby lietadiel PART 66 podmienkou
– znalosť leteckej techniky typu Mi-17, L-410 a L-39
– aktívny prístup k riešeniu problémov
– samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, presnosť, zmysel pre technické detaily
– držiteľ osvedčenia podľa vyhlášky ÚBP SR č. 74/ 1996 Z.z. paragraf 21 alebo 22 výhodou
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Stredoškolské s maturitou
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Požadované vzdelanie
Elektrotechnické
Výhody
– Práca v stabilnej tradičnej spoločnosti
– Mesačné osobné ohodnotenie
– Mimoriadne odmeny, cieľové odmeny
– Dochádzková prémia
– Rekreačný príspevok
– Odmena pri zisku spoločnosti
– Pracovný čas 7,5 hodiny
– Príspevok na III. pilier
– Príspevky pri pracovných výročiach
– Bohatý sociálny program
Minimálna mesačná mzda 1 300 EUR / mesiac. Základná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta. K základnej mzde patrí naviac aj osobné ohodnotenie.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom kontaktného formulára.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Odběr nových inzerátů od LOTN
Jakmile bude mít společnost LOTN nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!