LAŠEK

LAŠEK

LAŠEK spol. s r.o. U Sirkárny 658, České Budějovice

Řidič ka VZV v provozu logistiky oběhových obalů, České Budějovice

LAŠEK

České Budějovice, Jihočeský kraj

Doprava a logistika

V textu inzerátu

Michal Vrzal

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Řidič/ka VZV v provozu logistiky oběhových obalů,České Budějovice,

Náplň práce

Nakládka a vykládka kamionů, příjem a výdej skladových položek, provozní manipulace ve skladu. Práce v nepřetržitém provoze – 8 denní cyklus ( 2x 6:00 – 18:00, 2x 18:00 – 6:00, 4 dny pracovního volna. Mzda upřesněna při pohovoru, nástup možný ihned.

Požadavky

Praxe s vysokozdvižným vozíkem, průkaz řidiče VZV není podmínkou – po zaškolení zajistíme. Samostatnost, pečlivost a spolehlivost, ochota se učit novým věcem.

Kontakt

Rudolf Prášek, T: 776 641 043

Odběr nových inzerátů od LAŠEK
Jakmile bude mít společnost LAŠEK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!