LAŠEK

LAŠEK

LAŠEK spol. s r.o. U Sirkárny 658, České Budějovice

Vedoucí směny v oddělení výdeje, České Budějovice

LAŠEK

České Budějovice, Jihočeský kraj

V textu inzerátu

Michal Vrzal

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Vedoucí směny v oddělení výdeje,České Budějovice,

Náplň práce

vyskladňování materiálu dle požadavků zákazníka ze SAP, řízení pracovníků plochy, komunikace se zákazníkem a kontrolní činnost. Nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (6:00 – 18:00 / 18:00 – 6:00) – krátký/dlouhý týden. Možnost kariérního růstu. Mzda upřesněna při pohovoru.

Požadavky

dobrá znalost práce v SAP a znalost práce na PC, Excel, Word, dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu.

Kontakt

Kateřina Klímová, T: 731 133 042

Odběr nových inzerátů od LAŠEK
Jakmile bude mít společnost LAŠEK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!