LAMARK

LAMARK

LAMARK s. r. o. Pražská třída 850/110, Hradec Králové

Operátor CNC (m ž)

LAMARK

Nový Bydžov, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

V textu inzerátu

LAMARK s. r. o.

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

Operátor CNC (m/ž)

Společnost LAMARK s.r.o., významný český výrobce moderních a tradičních vjezdových bran, vchodových branek, plotových dílců a hliníkových pergol, hledá vhodného uchazeče na pozici Operátor CNC (m/ž).

V naší společnosti zažíváme dynamický růst, díky čemuž máme otevřené dveře pro nové talenty plné energie a chuti růst společně s námi. Stačí splnit níže uvedené požadavky a stát se jedním z klíčových hráčů našeho vysoce angažovaného týmu.

Náplň práce

  • Obsluha CNC obráběcího centra a CNC kotoučové pily.
  • Zakázková výroba.
  • Práce s technickou dokumentací.
  • Kontrola odvedené práce.
  • Autonomní údržba.

Požadavky

  • Praxe v oboru je výhodou, absolventy zaučíme.
  • Znalost čtení výkresové dokumentace.
  • Ochota poznávat nové technologie.
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost za vlastní práci.
  • Manuální zručnost.

Co ti nabízíme

  • Práce na HPP.
  • Nástup dle dohody.
  • Mzda: až 220,- Kč/hod.
  • Místo pracoviště: Nový Bydžov (výrobní závod společnosti LAMARK).
  • Práci, která má smysl.
  • Přátelský kolektiv a dobrou partu.
  • Příspěvek na obědy.
  • Slevu na firemní výrobky.
  • Perspektivní a stabilní práci v rychle rostoucí společnosti.
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Firemní zaměstnanecké a společenské akce.

V případě zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií na

Odběr nových inzerátů od LAMARK
Jakmile bude mít společnost LAMARK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!