LAMARK

LAMARK

LAMARK s. r. o. Pražská třída 850/110, Hradec Králové

Konstruktér zakázkové výroby (m ž)

LAMARK

Nový Bydžov, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

V textu inzerátu

LAMARK s. r. o.

HPP

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Konstruktér zakázkové výroby (m/ž)

Společnost LAMARK s.r.o., významný český výrobce moderních a tradičních vjezdových bran, vchodových branek, plotových dílců a hliníkových pergol, hledá vhodného uchazeče na pozici Konstruktér zakázkové výroby. V naší společnosti zažíváme dynamický růst, díky čemuž máme otevřené dveře pro nové talenty plné energie a chuti růst společně s námi. Stačí splnit níže uvedené požadavky a stát se jedním z klíčových hráčů našeho vysoce angažovaného týmu.

Náplň práce

  • Tvorba výkresové dokumentace na základě požadavků zákazníka a specifikací.
  • Zahrnutí informací o rozměrech, tolerancích, materiálech a povrchových úpravách.
  • Příprava kusovníků, které obsahují seznam všech dílů a jejich charakteristik.
  • Spolupráce s technologickým oddělením při definování postupů výroby.
  • Pravidelná komunikace s ostatními členy týmu, jako jsou inženýři, technologové a operátoři strojů.

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo podobném technického směru.
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, ochotu učit se nové věci.
  • Technické myšlení.
  • Znalost programu AutoCAD výhodou.

Nabízíme

  • Práce na HPP.
  • Nástup: možný ihned/dohodou.
  • Výdělek až 53.000 Kč/měsíc.
  • Místo pracoviště: Nový Bydžov.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Příspěvky na obědy.
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce).
  • Sleva na firemní výrobky.
  • Perspektivní a stabilní práci v rostoucí společnosti.
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí.
  • Firemní zaměstnanecké akce.

Pokud máte zájem o výběrové řízení na danou pozici, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií na.

Odběr nových inzerátů od LAMARK
Jakmile bude mít společnost LAMARK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!