LAMARK

LAMARK

LAMARK s. r. o. Pražská třída 850/110, Hradec Králové

Finanční manažer (m ž)

LAMARK

Nový Bydžov, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Management

V textu inzerátu

LAMARK s. r. o.

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Finanční manažer (m/ž)

Společnost LAMARK s.r.o., významný český výrobce moderních a tradičních vjezdových bran, vchodových branek, plotových dílců a hliníkových pergol, hledá vhodného uchazeče na pozici Finanční manažer/kaJako firma zažíváme dynamický růst, z toho důvodu potřebujeme zkušeného kolegu, který bude mít na starosti operativní řízení finanční a účetní agendy naší společnosti. Pokud splňujete níže uvedené požadavky, můžete se stát jedním z klíčových hráčů našeho vysoce angažovaného týmu.

Náplň práce

  • Správa finanční a účetní agendy společnosti

  • Správa skladového hospodářství a aktivní účtování skladů

  • Dohled nad skladníky v oblasti přípravy podkladů pro účtování a kontrola dokladů

  • Kalkulace zisku z jednotlivých zakázek včetně fixních nákladů

  • Zajištění přesnosti a včasnosti finančních výkazů a zpráv

  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti vefinančních otázkách

  • Reportování majiteli společnosti

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, financí nebo účetnictví

  • Praxe 3 rokyna obdobné pozici, ideálně ve výrobní firmě

  • Praktické zkušenosti s účtováním skladů

  • Schopnost kalkulace zisku z jednotlivých zakázek

  • Vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledky a schopnost strategického myšlení

  • Ambice dynamického, rychlého růstu firmy

  • Silné analytické schopnosti a pozornost vůčidetailu

  • Znalost MS Office, znalost ERP Helios Orange výhodou

  • Organizační schopnosti a schopnost práce vtýmu

Nabízíme

  • Perspektivní a zodpovědnou práci ve stabilní a rychle rostoucí české firmě

  • Odpovědnoupozici s možností seberealizace

  • Možnost podílet se na růstu a expanzi společnosti

  • Služební automobili k soukromým účelům

  • Notebook a telefon

  • Nástupmožný ihned

  • Místo pracoviště Nový BydžovZábědov

  • Příjemné a moderní pracovní prostředí

  • Firemní zaměstnanecké a společenské akce

V případě splnění výše uvedených požadavků zašlete Vášmotivační dopis a strukturovaný životopis.

Odběr nových inzerátů od LAMARK
Jakmile bude mít společnost LAMARK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!