LAMARK

LAMARK

LAMARK s. r. o. Pražská třída 850/110, Hradec Králové

Externí montážní parta

LAMARK

Nový Bydžov, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

V textu inzerátu

LAMARK s. r. o.

Plný úvazek, Pro OSVČ

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 5

Společnost LAMARK s.r.o., významný český výrobce moderních a tradičních vjezdových bran, vchodových branek, plotových dílců a hliníkových pergol, hledá uchazeče na pozici Externí montážní parta. V naší společnosti zažíváme dynamický růst, díky čemuž máme otevřené dveře pro nové talenty plné energie a chuti růst společně s námi. Stačí splnit níže uvedené požadavky a stát se jedním z klíčových hráčů našeho vysoce angažovaného týmu.

Náplň práce

  • Montáže bran, branek a plotůpergol po celé ČR

  • Montáže automatických pohonů

  • Servis a opravy již namontovaných bran, branek plotůa pergol

  • Komunikacese zákazníky

Požadavky

  • Dvoučlenná montážní partas vlastním montážním nářadím

  • Vysoké pracovní nasazení zodpovědnost a časová flexibilita

  • Zkušenosti s montážemi i v nestandardních podmínkách

  • Praxe na obdobné pozicivýhodou

  • Řidičský průkaz skupina B+ E

Nabízíme

  • Práce na živnostenský list

  • Práce v rozsahu plného úvazku

  • Výhodný pronájemautomobilu

  • Montáže po celé ČR

  • Měsíční výdělek 200000/měsíc

  • Firemní akce

  • Lokalita firmyNový Bydžov

V případě zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete strukturovaný životopis..

Odběr nových inzerátů od LAMARK
Jakmile bude mít společnost LAMARK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!