KÚPELE ČÍŽ

KÚPELE ČÍŽ

Prírodné jódové kúpele Číž a.s. Číž, Rimavská Sobota

Účtujúci čašník

KÚPELE ČÍŽ

Číž, Rimavská Sobota, Banskobystrický kraj

V textu inzerátu

Martina Lindušková

+421475510954

HPP

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Miesto práce
Číž - kúpele
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiac- príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
- Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie
- Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov
- Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty

požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
obchodu a služieb
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Pozícia je vhodná pre absolventa

Ďalšie informácie

Ak spĺňate nami uvedené kritéria a naša ponuka práce Vás oslovila, pošlite nám svoj životopis
Kontaktovať budeme všetkých vhodných kandidátov, ktorých si pozveme na osobný pohovor.
Kontaktná osoba: Martina Lindušková
Tel.: +421902900001

Odběr nových inzerátů od KÚPELE ČÍŽ
Jakmile bude mít společnost KÚPELE ČÍŽ nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!