Kovo Ledeč

Kovo Ledeč

Kovo Ledeč, s.r.o. Kouty 91, Ledeč nad Sázavou

Nástrojař

Kovo Ledeč

Ledeč nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Markéta Jeníčková

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 7

Nástrojař

NÁPLŇ PRÁCE

  • výroba součástek, podsestav a následná montáž přípravků, strojů a zařízení
  • opravy a úpravy strojů, přípravků a jiných zařízení
  • spolupráce s konstrukcí nad řešením vyvíjených zařízení

POŽADUJEME

  • technické vzdělání
  • znalost technické a výkresové dokumentace
  • aktivní přístup k práci
  • zájem učit se moderní prac. postupy

NABÍZÍME

  • nadprůměrně kvalitní a moderní strojní vybavení pracoviště
  • zázemí a perspektivu zavedené firmy
  • progresivní ohodnocení
  • menší a příjemný pracovní kolektiv

Odběr nových inzerátů od Kovo Ledeč
Jakmile bude mít společnost Kovo Ledeč nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!