Kostelecké uzeniny

Kostelecké uzeniny a.s. Kostelec 60, Kostelec

EXPORT MANAGER

Kostelec, Jihlava, Kraj Vysočina

V textu inzerátu

Kostelecké uzeniny a.s.

Plný úvazek

Aktuálizováno v čvrtek 03. října před 2 dny

Zobrazení: 4

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HRDÉ ZNAČKY S VÍCE JAK 100LETOU TRADICÍ!

Společnost Kostelecké uzeniny byla založena v roce 1917. Více jak 100 let poctivého řemesla, chuti a vášně k masu a masným produktům. Není mnoho firem, které tvoří součást kulturního dědictví naší země. Kostelecké uzeniny k nim rozhodně patří. Současnost Kosteleckých uzenin je o moderních technologiích, bezpečnosti a kontrole suroviny i finálního výrobku a o tradičním přístupu k řeznickému řemeslu.
V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI

Pracovní náplň

vytváření obchodních vztahů a jednání s obchodními partnery (nákup a prodej masa, masných výrobků)
monitorování a analýza trhu, vývojových trendů a odbytových příležitostí
identifikování cílových zákazníků a prodejních příležitostí

Požadujeme

min. SŠ vzdělání
obchodní dovednosti (vyhledávání nových odběratelů, kontaktování současných a potencionálních odběratelů, nabízení výrobků, vytvoření cenové nabídky, vyjednávání, překonávání námitek, uzavření obchodu)
zákaznickou orientaci
znalost práce na PC – MS Office
znalost AJ na komunikativní úrovni nutností
znalost NJ výhodou
řidičský průkaz skupina B
ochotu cestovat
komunikativnost, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu
místo výkonu práce – Kostelec u Jihlavy nebo Planá nad Lužnicí

Výhodou

praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky, nejlépe v rychloobrátkovém sortimentu
znalosti z oblasti zpracování masa

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti
Dobré finanční ohodnocení
Práce v mladém kolektivu
Program „Benefit Plus“ pro zaměstnance
25 dnů dovolené
Zaměstnanecké balíčky firemních produktů
Odměny měsíční a pololetní
Penzijní připojištění
Příspěvky na stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

60, 58861 Kostelec, Jihlava, Kraj Vysočina, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština

Zadavatel

Odběr nových inzerátů od Kostelecké uzeniny
Jakmile bude mít společnost Kostelecké uzeniny nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!