Kostelecké uzeniny

Kostelecké uzeniny a.s. Kostelec 60, Kostelec

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PODNIKOVÉ PRODEJNY

Kostelec, Jihlava, Kraj Vysočina

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Kostelecké uzeniny a.s.

Plný úvazek

Aktuálizováno v čvrtek 03. října před 2 dny

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HRDÉ ZNAČKY S VÍCE JAK 100LETOU TRADICÍ!

Společnost Kostelecké uzeniny byla založena v roce 1917. Více jak 100 let poctivého řemesla, chuti a vášně k masu a masným produktům. Není mnoho firem, které tvoří součást kulturního dědictví naší země. Kostelecké uzeniny k nim rozhodně patří. Současnost Kosteleckých uzenin je o moderních technologiích, bezpečnosti a kontrole suroviny i finálního výrobku a o tradičním přístupu k řeznickému řemeslu.
V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI

Pracovní náplň

  • Příjem zboží
  • Úprava masa do pultu
  • Doplňování zboží
  • Při zástupu – objednávky zboží, potřebná administrativa

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ potravinářského směru výhodou
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok výhodou
  • Znalost maloobchodní problematiky výhodou
  • Zkušenost s vedením menšího kolektivu výhodou
  • Znalost programu Sap a Boss výhodou
  • Příjemné vystupování, komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, pečlivost
  • Týmového ducha
  • Fyzickou zdatnost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení a motivační odměny
  • Zaměstnanecké výhody (25 dnů dovolené, zaměstnanecké balíčky, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, průběžné vzdělávání v oboru, Cafeterie)

Informace o pozici

Místo pracoviště

60, 58861 Kostelec, Jihlava, Kraj Vysočina, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština

Zadavatel

Odběr nových inzerátů od Kostelecké uzeniny
Jakmile bude mít společnost Kostelecké uzeniny nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!