Kompek

Kompek

Kompek, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r. o. Josefa Hory 671, Kladno, Česká republika

Cukrář ka

Kompek

Kladno, Středočeský kraj

Potravinářství a krmivářství

V textu inzerátu

Dagmar Stahlová

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Kariéra

Cukrář/ka

Náplň práce

  • Výroba, plnění a zdobení cukrářských výrobků
  • Modelování a dokončování dortů

Požadavky

  • Požadujeme praxi v oboru pekař/cukrář
  • Pečlivost, preciznost a spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík

Pracovní poměr

  • HPP – 2 směnný provoz
  • Nástup možný ihned

Své životopisy zasílejte přes formulář a pro více informací volejte na tel. 774 192 744.

Osobní údaje zpracováváme v souladu s právními předpisy na ochranu osobních údajů, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „GDPR“), a dále v souladu se zákony ČR a s našimi vnitřními předpisy a zásadami.

Odběr nových inzerátů od Kompek
Jakmile bude mít společnost Kompek nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!