KIA Holíč

KIA Holíč

AUTO VALUŠEK služby, s.r.o. Štúrova, 565/41, Holíč, Skalica

Autoklampiar, karosár

KIA Holíč, KIA Holíč

Holíč, Skalica, Trnavský kraj

Dohodou

+421902941411

B

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Hľadáme do zabehnutého autoservisu
karosára/autoklampiara:
Náplň práce: karosárska práca na osobných motorových vozidlách, opravy vozidiel pri poistných
udalostiach, korózii a iných poškodeniach, a to výmenou, lepením, nitovaním, vyklepávaním, aj
pájkovaním, zváraním, brúsením, rovnaním, lícovaním a zostavovaním dielov, komplexné rovnacie,
oddeľovacie a spojovacie práce, opravy zasklenia vozidiel, odstraňovanie vydutí posúdenie a kontrola
výsledku práce a mnoho ďalšieho.
Nabízené výhody
stabilná a rozvíjajúca sa spoločnosť
motivujúce finančné ohodnotenie
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Požadované vzdelanie, schopnosti:
dokončené vzdelanie v odbore autoklampiar, karosár a pod.,žiaduca je prax v oblasti karosárstva,
požadujeme schopnosť samostatnej práce a orientáciu na riešenie problémov, presnosť, zručnosť a
spoľahlivosť, flexibilita, nadšenie a schopnosť pracovať v tíme
Práca s PC - základy
Řidičské oprávnenie: Skupina B
Plat podľa zručnosti a dohody ( 1200 – 1600 brutto ) + bonusy za odbornosť, prax, kvalitu vykonanej
práce a objem požadovaného výkonu.
Nástup možný ihneď.
V prípade, ak splňujete podmienky na obsadenie volnej pracovnej pozície, neváhajte nás kontaktovať
telefonicky 0902 941411 alebo mailom: asistent@avsluzby.sk
Pracovný pomer na dobu neurčitú
Pracovné miesto vhodné aj pre Ukrajincov
AUTO VALUŠOK služby, sro
908 51 Holíč, Štúrova 41
Kontaktná osoba:
Jana Rau, asistentka
asistent@avsluzby.sk
tel.: +421902941411
www.avsluzby.sk
Autorizovaný predaj a servis vozidiel Kia a ŠKODA.

Odběr nových inzerátů od KIA Holíč
Jakmile bude mít společnost KIA Holíč nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!