KH Czechia

KH Czechia

KH Czechia s.r.o. Vintířovská 1157, Chodov u Karlových Var

Skladník

KH Czechia

Chodov u Karlových Var, Sokolov, Karlovarský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Kazdová Kamila

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 5

Skladník

lokace

KH Czechia s.r.o.
Vintířovská 1157
35735 Chodov u Karlových Var
Czechia

oddělení

Logistik

cílová skupina

Vollzeit

Popis pracovní pozice

  • Příprava materiálu k uskladnění dílů do skladu
  • odpovědnost za včasné zásobování výrobního materiálu
  • ověřování disponibility materiálu
  • účast na měsíčních inventurách skladu
  • zodpovědnost za zadávání dat do informačního systému skupiny KH, resp. KHCZ
  • udržování pořádku na pracovišti a dbání na dodržování BOZP
  • spolupráce s ostatními členy týmu
  • ostatní úkoly spojené s výkonem sjednané pracovní pozice dle požadavků a specifikace nadřízeného pracovníka
  • reportování předákovi skladu

Požadavky na pracovní pozici

  • spolehlivost a pečlivost
  • znalost práce na PC
  • znalost informačních systémů a MS Office
  • flexibilita, odpovědnost a samostatnost
  • komunikační schopnosti
  • týmový hráč, tvůrčí a inovativní myšlení

Výhledy

  • Stabilní zázemí u regionálně významné firmy
  • Příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Stravenkový paušál
  • Až 5 dní dovolené navíc

Odběr nových inzerátů od KH Czechia
Jakmile bude mít společnost KH Czechia nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!