KH Czechia

KH Czechia

KH Czechia s.r.o. Vintířovská 1157, Chodov u Karlových Var

Seřizovač lisů

KH Czechia

Chodov u Karlových Var, Sokolov, Karlovarský kraj

V textu inzerátu

Kazdová Kamila

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

lokace

KH Czechia s.r.o.
Vintířovská 1157
35735 Chodov u Karlových Var
Czechia

oddělení

Produktion

cílová skupina

Vollzeit

Popis pracovní pozice

  • seřizování a obsluha vstřikovacích strojů a dalších zařízení, seřizování a nastavení forem
  • kompletní přestavby strojů a zařízení
  • uvolnění výrobního zařízení a zaznamenání do příslušné dokumentace
  • organizovat, řídit a koordinovat výrobní činnost ve spolupráci s nadřízeným pracovníkem
  • zajišťovat v provozu stroje a zařízení, v případě závažnějších oprav spolupracovat s oblastí údržby
  • spoluzodpovídat za plnění plánu výroby, za hospodárnost a efektivitu výroby
  • zajišťovat dodržování technologických postupů výrobních operací
  • řídit se instrukcemi pro kvalitu a BOZP
  • proaktivně sledovat a řídit se změnami v procesech a dokumentech
  • zajišťuje interní materiálový tok komponentů

Požadavky na pracovní pozici

  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost ovládání PC
  • aktivní přístup k práci
  • flexibilita
  • odpovědnost

Výhledy

  • Stabilní zázemí u regionálně významné firmy
  • Příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Stravenkový paušál
  • Až 5 dní dovolené navíc

Odběr nových inzerátů od KH Czechia
Jakmile bude mít společnost KH Czechia nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!