KH Czechia

KH Czechia

KH Czechia s.r.o. Vintířovská 1157, Chodov u Karlových Var

Provozní elektrikář

KH Czechia

Chodov u Karlových Var, Sokolov, Karlovarský kraj

Elektrotechnika, Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Kazdová Kamila

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

lokace

KH Czechia s.r.o.
Vintířovská 1157
35735 Chodov u Karlových Var
Czechia

oddělení

Produktion

cílová skupina

Vollzeit

Popis pracovní pozice

  • provádět pravidelné denní kontroly a prohlídky svěřeného úseku elektrozařízení,
  • vést denní / týdenní / měsíční záznamy o technickém stavu svěřeného úseku,
  • kontrolovat a zacházet s technickými prostředky tak, aby nedocházelo vlivem nesprávné obsluhy k jejich nadměrnému opotřebování nebo poškození,
  • případné závady okamžitě odstranit / pokud je to technicky a časově možné/,
  • v případě, že je závada závažnějšího charakteru, je povinen pracovník ihned projednat další postup s vedoucím provozní údržby,
  • podílet se na sestavování plánu zimní odstávky provozu,
  • dle plánu hotovostí držet pohotovost v určeném termínu a v případě poruchy se snažit o co nejrychlejší a nejúčinnější provedení opravy elektro, popřípadě i strojního či jiného zařízení,

Požadavky na pracovní pozici

  • flexibilita, odpovědnost a samostatnost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • týmový hráč, tvůrčí a inovativní myšlení
  • zákon 250/2021 Sb, NV 194/2022 Sb
  • USO/SO, USO s maturitou

Výhledy

  • Stabilní zázemí u regionálně významné firmy
  • Příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Stravenkový paušál
  • Až 5 dní dovolené navíc

Odběr nových inzerátů od KH Czechia
Jakmile bude mít společnost KH Czechia nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!