Janské Lázně

Státní léčebné lázně Janské Lázně, s. p Nám. Svobody 38, Janské Lázně

Řidič

Janské Lázně, Trutnov, Královéhradecký kraj

Doprava a logistika

V textu inzerátu

Nela Ouředníková

+420 499 860 123

Aktuálizováno v pátek 06. září před 3 dny

Zobrazení: 10

Řidič

Co budete dělat

  • zajišťování činnosti spojené s řízením motorových vozidel, rozvoz stravy a prádla na budovy SLL JL
  • zajišťování zimní údržby
  • servisní a udržovací práce na vozidlech

Co požadujeme

  • minimálně střední odborné vzdělání
  • řidičské oprávnění skupiny C, T
  • průkaz profesní způsobilosti řidiče
  • fyzická zdatnost

Co nabízíme

  • trvalý pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny sick days podle pravidel zařízení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování
  • zaměstnanecké stravování

V případě zájmu nás kontaktujte přes formulář nebo přímo na uvedených kontaktech.

Kontakt

  • Nela Ouředníková, personalistka
    mobil: +420 770 138 678, +420 499 860 123
  • Lucie Nesvadbová, vedoucí dopravy
  • mobil: +420 724 911 299

    Odběr nových inzerátů od Janské Lázně
    Jakmile bude mít společnost Janské Lázně nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!