Janské Lázně

Státní léčebné lázně Janské Lázně, s. p Nám. Svobody 38, Janské Lázně

Číšník servírka

Janské Lázně, Trutnov, Královéhradecký kraj

Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Nela Ouředníková

+420 499 860 123

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 5

Číšník / servírka
  • Co budete dělat

    • obsluha klientů v jídelnách lázní, evidence počtu stravy, možnost drobných prácí v kuchyni

    Co požadujeme

    • praxe v restauračním nebo zdravotnickém zařízení výhodou
    • ochota a vstřícnost při práci s klienty
    • schopnost vykonávat drobné administrativní práce – objednávky klientů, sumarizace hlášení pro nutriční terapeutky, skladová evidence zboží, inventury zboží a inventáře
    • podle potřeb provozu schopnost zastoupit pomocnou sílu v kuchyni a úklid – mytí nádobí
    • pracovní doba – krátký, dlouhý týden

    Co nabízíme

    • trvalý pracovní poměr
    • 12-ti hodinové směny( dlouhý-krátký týden)
    • 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny sick days podle pravidel zařízení
    • příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce pracovního poměru)
    • příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování
    • zaměstnanecké stravování

    V případě zájmu nás kontaktujte přes formulář nebo přímo na uvedených kontaktech

    Nela Ouředníková, personalistka
    mobil: +420 770 138 678, +420 499 860 123

Odběr nových inzerátů od Janské Lázně
Jakmile bude mít společnost Janské Lázně nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!