Janské Lázně

Státní léčebné lázně Janské Lázně, s. p Nám. Svobody 38, Janské Lázně

Pomocný kuchař ka pro hotelovou restauraci Terra

Janské Lázně, Trutnov, Královéhradecký kraj

Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Nela Ouředníková

+420 499 860 123

Aktuálizováno v čvrtek 05. září před 4 dny

Zobrazení: 12

Pomocný kuchař / ka pro hotelovou restauraci Terra

Co budete dělat

  • budete se podílet na přípravě jídel spolu se šéfkuchařem v nově otevírané hotelové restauraci Terra
Co požadujeme
  • praxe v restauračním zařízení
  • ochota a vstřícnost při práci s klienty
  • schopnost vykonávat drobné administrativní práce

Co nabízíme

  • trvalý pracovní poměr
  • pracovní doba dlouhý / krátký týden
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny sick days podle pravidel zařízení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování
  • zaměstnanecké stravování

V případě zájmu nás kontaktujte přes formulář nebo přímo na uvedených kontaktech.

Kontakt

Nela Ouředníková, personalistka
mobil: +420 770 138 678, +420 499 860 123

Martin Prokeš, vedoucí komerčního oddělení

mobil: +420 739 031 504

Odběr nových inzerátů od Janské Lázně
Jakmile bude mít společnost Janské Lázně nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!