Janské Lázně

Státní léčebné lázně Janské Lázně, s. p Nám. Svobody 38, Janské Lázně

Ošetřovatel ošetřovatelka

Janské Lázně, Trutnov, Královéhradecký kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Nela Ouředníková

+420 499 860 123

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

Ošetřovatel/ ošetřovatelka

Vzdělání

  • ÚSO dle zákona č. 96/2004 Sb.

Co budete dělat

  • ošetřovatelské práce u pacientů
  • jedná se o práci v nepřetržitém provozu ( denní/ noční)

Co požadujeme

  • komunikační schopnosti
  • ochotu
  • spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme

  • trvalý pracovní poměr
  • hrazené další vzdělávání v oboru
  • týden studijního volna (studium v oboru)
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny sick days podle pravidel zařízení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování
  • zaměstnanecké stravování

Pokud Vás nabídka oslovila a splňujete-li naše požadavky, kontaktujte nás přes poptávkový formulář a my Vám odpovíme nebo kontaktujte pracovnice personálního oddělení

Kontakt

  • Eva Kaňková – vrchní sestraDětské léčebny Vesna
    tel.: +420 499 860 601, mobil: +420 602 120 868
  • Petra Hedvičáková - vrchní sestra Dospělé léčebny
  • tel.: +420 499 860 208, mobil: +420 733 707 856
  • Nela Ouředníková, personalistka
    tel.: +420 499 860 123, mobil: +420 770 138 678

Odběr nových inzerátů od Janské Lázně
Jakmile bude mít společnost Janské Lázně nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!