Janské Lázně

Státní léčebné lázně Janské Lázně, s. p Nám. Svobody 38, Janské Lázně

Logoped ka, klinický logoped ka

Janské Lázně, Trutnov, Královéhradecký kraj

V textu inzerátu

Nela Ouředníková

+420 499 860 123

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 5

Logoped/ka, klinický logoped/ka

Co budete dělat

  • diagnostika a terapie vad řeči a komunikačního procesu u dospělých/ dětských pacientů

Co požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání se státní závěrečnou zkouškou z logopedie a surdopedie
  • samostatnost a organizační schopnosti
  • odpovědnost, pečlivost a flexibilita

Co nabízíme

  • trvalý pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny sick days podle pravidel zařízení
  • týden studijního volna (studium v oboru)
  • hrazené další vzdělávání v oboru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování
  • zaměstnanecké stravování

Pokud Vás nabídka oslovila a splňujete-li naše požadavky, kontaktujte nás přes poptávkový formulář a my Vám odpovíme nebo kontaktujte pracovnice personálního oddělení

Kontakt

Nela Ouředníková, personalistka
tel.: +420 499 860 123, mobil: +420 770 138 678

Odběr nových inzerátů od Janské Lázně
Jakmile bude mít společnost Janské Lázně nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!