Imperial Karlovy Vary

Imperial Karlovy Vary a.s. U Imperiálu 7/31, Karlovy Vary

ČÍŠNÍK

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Imperial Karlovy Vary a.s.

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

ČÍŠNÍK

Imperial Karlovy Vary provozující a nabízí práci v pohodovém prostředí lázní

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

- hotelová restaurace - rautový systém

(plný úvazek, turnusové směny)

Nabízíme

• vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli, provize z prodeje
• celodenní strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři
• zaměstnanecké benefity (např. výměnné pobyty s jinými lázněmi, Sick Days,, vstup do našeho zdarma, zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
• férové jednání, přátelský kolektiv a prostředí jak z dovolené

Pracovní náplň

• příprava a aranžování místností a tabulí
• servírování a vydávání pokrmů a nápojů, debaras
• účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí

Požadujeme

• vyučení v oboru a praxe výhodou; zaučíme; pro VIP restauraci praxe v obodobném provozu podmínkou
• cizí jazyky výhodou - AJ, NJ či RJ; základní znalost ČJ podmínkou (oborová komunikace s hosty)
• příjemný vzhled a vystupování, spolehlivost

Kontakt FB manager, tel: 353 207 002 (v pracovní dny 9:00 - 14:00)

Odběr nových inzerátů od Imperial Karlovy Vary
Jakmile bude mít společnost Imperial Karlovy Vary nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!