Imperial Karlovy Vary

Imperial Karlovy Vary a.s. U Imperiálu 7/31, Karlovy Vary

MASÉR

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Služby provozní a osobní

V textu inzerátu

Imperial Karlovy Vary a.s.

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 16

MASÉR

Imperial Karlovy Vary nabízí práci v klidném a pohodovém prostředí lázní

MASÉR

Pracovní náplň
• provádí rehabilitační, klasické a další regenerační masáže

Požadujeme
• SŠ zdravotnická obor masér výhodou; kurz Masér ve zdravotnictví nebo kurz Masér sportovní a rekondiční
• základní znalost AJ a NJ, či RJ výhodou
• příjemné vystupování, pečlivost, empatie, proklientské chování, spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme
• zaměstnanecké benefity (např. Sick Days,, zvýhodněné mobilní volání a telefony, vstup do našeho zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
• vynikající personální strava zdarma

Pracovní podmínky - vyšší příplatek za práci o víkendu
• ranní 7:00 - 15:30 cca 1-2x v měsíci sobota nebo neděle dle dohody
• turnusové směny - krátký, dlouhý týden 7:00 - 19:00 nebo 8:00 - 20:00

Kontakt Manager, 603 198 026 v pracovní dny 9:00 - 14:00

Odběr nových inzerátů od Imperial Karlovy Vary
Jakmile bude mít společnost Imperial Karlovy Vary nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!