Imperial Karlovy Vary

Imperial Karlovy Vary a.s. U Imperiálu 7/31, Karlovy Vary

KUCHAŘ 4* hotelu teplá kuchyně

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Imperial Karlovy Vary a.s.

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

KUCHAŘ 4* hotelu - teplá kuchyně

4* Spa Resort Sanssouci nabízí práci v klidném a pohodovém prostředí lázní

KUCHAŘ - KUCHAŘKA
Pracovní náplň
• kuchař teplé kuchyně - rautový systém přípravy jídel

- turnusové směny á 12h

Nabízíme
• ubytování
• mzda dohodou dle praxe, vyšší příplatky za práci o sobotách a nedělích
• personální strava zdarma
• zaměstnanecké benefity (např. Sick Days, výměnné pobyty s jinými lázněmi,, zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, vstup do našeho zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

Požadujeme
• vyučení v oboru, praxe výhodou
• pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost

Kontakt: šéfkuchař, tel 353 207 019 pracovní dny 9:00 - 14:00

Odběr nových inzerátů od Imperial Karlovy Vary
Jakmile bude mít společnost Imperial Karlovy Vary nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!