INCAR

INCAR

INCAR, s.r.o. Vinárska 14, Lužianky

Vodič rozvozu Krupina

INCAR

Krupina, Banskobystrický kraj

V textu inzerátu

Mária Franková

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

Vodič rozvozu - Krupina

Miesto výkonu práce

  • okres Krupina

Náplň práce

  • denný rozvoz potravinových výrobkov

  • nakládka a vykládka tovaru

  • zodpovednosť za zverené vozidlo

Mzdové ohodnotenie

  • 800€ brutto + variabilná zložka podľa výkonu vodiča.

Požadujeme

  • vodičský preukaz C

  • platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča

  • KARTA VODIČA do digitálneho tachografu

  • KVALIFIKAČNA KARTA VODIČA

  • občianska a dopravná bezúhonnosť

  • platné školenie vodičov

  • vzdelanie: stredoškolské bez maturity

  • zdravotný preukaz

  • ochota pracovať, samostatnosť, presnosť

  • časová flexibilita

Kontakt

Andrej Dobis, mob: +421 911 631 000, Táto ová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

tel.: 037/77 67 507, Táto ová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Odběr nových inzerátů od INCAR
Jakmile bude mít společnost INCAR nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!