ICZ Slovakia

ICZ Slovakia a. s. Soblahovská 2050, Trenčín

Servisný technik, Tester SW

Trenčín, Trenčiansky kraj

Povolání bez oboru a mezioborová, Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

ICZ Slovakia a. s.

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

Základná zložka mzdy: 1.100-1.600,- EUR/mesiac + osobné ohodnotenie. Celková mzda bude prispôsobená znalostiam, skúsenostiam a vedomostiam kandidáta. Každoročné odmeny v závislosti od realizovaných projektov.Miesto práce Liptovský Mikuláš.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený človek a chceš budovať svoju kariéru v jednej z popredných medzinárodných IT spoločností?
Hľadáš prácu, ktorá naplní Tvoju túžbu stať sa profesionálom v servise operačných systémov LINUX a Solaris?
Zaujíma Ťa tvorba technického dizajnu?
ALES je medzinárodná IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom komplexných systémov určených pre riadenie letovej prevádzky a systémov velenia a riadenia pre ozbrojené sily.

V súčasnosti, z dôvodov nových projektov a úloh, hľadáme šikovného Servisného technika v oblasti IT.
Aká bude Tvoja náplň práce?
– údržba a servis operačných systémov LINUX, Solaris
– podpora a údržba softvérov ALES
– spolupráca pri analýze požiadaviek zákazníka, tvorbe špecifikácií a technického dizajnu
– testovanie a implementácia softvérových modulov
– podieľanie sa na tvorbe dokumentácie, školeniach užívateľov, prezentáciách..

Ak si presvedčený, že spĺňaš naše požiadavky, si tímový hráč, a nasledovné pojmy Ti nie sú cudzie
UNIX/Linux
LAN/WAN
tak neváhaj a reaguj na našu ponuku, za čo Ti vopred ďakujeme.

Zamestnanecké výhody a benefity

  • práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 20-ročnou históriou
  • flexibilný pracovný čas
  • práca v príjemnom, medzinárodnom prostredí
  • práca na zaujímavých projektoch v SR aj zahraničí
  • odmena za odporúčanie nového zamestnanca
  • unikátna možnosť sebarealizácie
  • možnosť využiť svoj potenciál v kreatívnej práci
  • zaujímavý sociálny program
  • relax zóny v rámci pracoviska
  • vzdelávací program

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu zašlite nám, prosím, Váš profesijný životopis spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v tomto znení

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ALES a.s. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na obdobie jedného roka a podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Na osobné stretnutie budú pozvaní iba vybraní uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • vzdelanie v oblasti IT technológi
  • UNIX/Linux – pokročilý
  • Administrácia UNIX/Linux – pokročilý
  • Administrácia LAN/WAN – základ
  • komunikačné schopnosti
  • trpezlivosť, samostatnosť a zároveň pracovať v tíme
  • ochota cestovať

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť a ozveme sa Vám.

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od ICZ Slovakia
Jakmile bude mít společnost ICZ Slovakia nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!