IBO

IBO

IBO s.r.o Bratislavská 50, Trenčín

Skladník

IBO

Trenčín, Trenčiansky kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

IBO s.r.o

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

Skladník

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 EUR/mesiac
  • v závislosti na výkone

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu pre posilnenie nášho tímu v sklade s potrebami pre outdoor, záhradný sortiment a poľovníctvo. Náplňou práce bude príjem tovaru, príprava tovaru na expedíciu, balenie tovaru.
Požadujeme zodpovednosť, zmysel pre detail, ochotu učiť sa novým veciam. Práca s PC aspoň na strednej úrovni. Skúsenosť so skladovým systémom veľkou výhodou.
Náplň práce, právomoci, zodpovednosť
- Fyzický príjem a kontrola tovaru v internom skladovom systéme a jeho naskladnenie
- Vychystávanie (picking) tovaru, balenie tovaru a práca so skenerom
- Manipulácia a uloženie tovaru v skladových priestoroch podľa platných interných nariadení
- Pravidelná účasť na inventarizácii tovaru
- Starostlivosť o skladové priestory a dodržiavanie bezpečnostných predpisov.
- Prevoz tovaru v rámci firmy
Požiadavky na uchádzača
- zodpovedný, dôsledný, precízny
- ochota učiť sa novým veciam
- tímový hráč
- skúsenosť práce so skenerom výhodou
- vodič skupina B
Žiadosť a životopis posielajte iba om na výhody, benefity
Zaujímavé bonusové ohodnotenie
Výrazné zľavy na naše produkty
Možnosť stabilnej a dlhodobej práce v TOP firme v poľovníckom a záhradnom segmente

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme rodinná slovenská firma aktuálne pôsobiaca v 5-ich európskych krajinách, s viac ako 90 zamestnancami a obratom cez 15 mil € ročne.
Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v oblasti poľovníctva, záhradnej, lesnej a komunálnej techniky, potrieb pre prácu v lese, doma a na záhrade. Lesnícka činnosť a doprava dreva. Piliarska výroba reziva a výroba palivového dreva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Odběr nových inzerátů od IBO
Jakmile bude mít společnost IBO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!